PŘIDĚLENÍ STATUSŮ KLUBOVÁ AKADEMIE 2025

Na základě harmonogramu řízení pro přidělení/ponechání statusů KLUBOVÁ AKADEMIE, se dnem 01. října 2024 zahajuje řízení pro přidělení statusů pro KALENDÁŘNÍ ROK 2025.

Zájemci mohou do 04.11.2024, prostřednictvím elektronického systému SAFE, předložit své žádosti o udělení/ponechání konkrétního statusu.

Nový žadatelé, prosím kontaktujte nás se svým požadavkem na zřízení přístupu do systému SAFE prostřednictvím e-mailu tomaskova@fotbal.cz. Váš požadavek musí být doložen vyplněným a podepsaným dokumentem ve formátu .pdf , který naleznete na stránkách Klubových licencí www.clublicensing.cz, sekce 5/Mládež.

Současní držitelé statusů budou mít své žádosti o přidělení statusu Klubová akademie na kalendářní rok 2025 otevřeny v systému SAFE.

Všechny potřebné informace (platný Licenční řád talentované mládeže a Harmonogram řízení) a základní formuláře naleznete na stránkách Klubových licencí www.clublicensing.cz, sekce 5/Mládež.